باشگاه خبرنگاران جوان: نیلوفر رجایی‌فر بازیگر مجموعه تلویزیونی پایتخت ۵» درخصوص ایفای نقش خود در این سریال گفت: بازی در سریال تلویزیونی پایتخت ۵» برای من مثل رسیدن به نقطه عطف و اوج بود و به تعبیری سکوی پرتابی برای انتخاب‌های من و حضور در سینما و تلویزیون است. در واقع حضور در این مجموعه و همکاری با گروه حرفه‌ای پایتخت ۵» تجربه‌ای شیرین و مهمی بود که اگر نقطه اوج هم نباشد، باز برای من اهمیت بالایی دارد.

وی افزود: من عاشق نقش الیزابت بودم و خیلی خوب با آن ارتباط برقرار کردم و دوستش داشتم. فکر می‌کنم مردم هم او را دوست داشتند و توانستند با الیزابت ارتباط برقرار کنند.

رجایی‌فر با اشاره به همکاری و تعامل خوب گروه سازنده مجموعه پایتخت ۵» افزود: کارکردن با آقای تنابنده و مقدم نیز افتخاری برای من بود که کار‌های دوباره با آن‌ها این افتخار را دوچندان می‌کند. البته نباید حضور گروهی گرم، صمیمی و مهربان را نادیده گرفت و از آن سخن نگفت.

وی اظهار کرد: در واقع پایتخت ۵» برای من که عاشق بستر خانواده هستم، یک محیط گرم خانوادگی بود و فکر می‌کنم همه این صمیمیت را حس می‌کنند.

رجایی‌فر خاطرنشان کرد: هم اکنون مشغول کار در سریال شبکه نمایش خانگی ممنوعه» به کارگردانی امیر پورکیان هستم که نقشی متفاوت را ایفا می‌کنم و امیدوارم مردم آن را دوست داشته باشند.

لینک منبع

مطلب الیزابتِ پایتخت»: این سریال سکوی پرتابِ من بود در سایت مفیدستان.

الیزابتِ «پایتخت»: این سریال سکوی پرتابِ من بود

پایتخت ,۵» ,سریال ,هم ,می‌کنم ,سکوی ,پایتخت ۵» ,برای من ,من بود ,این سریال ,در سریال

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

میخانۀ متروک دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد انجام کلیه تشریفات گمرکی برای واردات کالا و یا صادرات کالا فیلم متین 2 دانلود آهنگ کامپیوتر، شبکه مطالب اینترنتی پاریس دانلود فیلم،برنامه،آهنگ روان setarefcsoheil